Candy Meleon

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 55 MB
  • Version 14.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Bulkypix
Sen de şekerleri seviyorsan bu oyun tam senlik bir yandan yeni yerler keşfet öteki taraftan ise şeker tadın da oyunu oyna.

Şeker tadın da macera oyunu oynamak hepimiz çok isteriz o halde bu oyun tam da bizim istediğimiz tarz da bir yandan eğlenelim bir yandan yeni yerler keşfedelim bunun için ise birazcık çaba harcamamız gerekir bu sayede kendimizi daha başka bir maceranın içinde bulabilir eğer sizde bu maceralar da ilerlemek istiyorsanız yapmanız gereken şey oyuna başlayıp yeni mekanların tadını çıkarmak.

İstediğiniz her an her yerde kolayca oynayabileceğiniz bu oyun muhteşem görsel efektleri kaliteli oyun mekanları ile de sizi etkisi altına almayı hemen başaracak bu oyunda yapmanız gerekenler oyunun kendine has tarzı ile hemen anlaşıla bilmektedir. Hızlı düşünme yeteneğinize karar verme kabiliyetinizi günden güne artıran sizi olumlu yönde etkileyecek bir oyun, stratejileriniz sayesin de bir çok görevi yerine getirmek senin elin de eğer istenilen bütün görevleri yerine getirirsen kahraman sen olursun yapmanız gereken siz de popüler olan bu oyun da en üst yerlere gelebilmek için çaba harcamalı ve kendini göstermelisin.

Eğlenceli ve sevimli kahramanımız şeker yemeği çok seviyor sen de bu sevimli kahramanı seviyorsan onu mutlu etmelisin onu daha fazla mutlu etmek için yapman gereken en önemli şey harika görünümlü şekerlerden daha fazla toplamak yalnız dikkatli olmalısın karşına çıkan engelleri teker teker aşmalı ve en üst seviyeye gelmek için çaba göstemelisin

Candy Meleon indir